Znajdź nas :
Polski English
 

Dlaczego my?

Zaufaj Sobie, zaufaj Nam

Oryginalne komponenty

Przy produkcji naszych niecek basenowych używamy tylko oryginalnych europejskich materiałów, gwarantujących wytrzymałość, trwałość i jednoczesną sprężystość niecki. Nasze poliestrowe baseny ogrodowe mają żywotność do 80 lat.

Budowa basenu - stosowana technologia

Przekrój niecki

Warte podkreślenia w kwestii technologii produkcji jest zastosowanie tzw. warstwy osmozowej, która zabezpiecza całą konstrukcję niecki przed uszkodzeniami mogącymi wystąpić wskutek stałego kontaktu z wodą (zarówno z wnętrza basenu, jak i ze strony podłoża). Baseny kąpielowe z warstwą osmozową są skutecznie chronione przed wnikaniem wody w strukturę niecki. Na powierzchni basenu pozbawionego tego elementu konstrukcyjnego, po pewnym czasie pojawiają się liczne wybrzuszenia i pęcherze, przez które woda przenika warstwy konstrukcyjne, powodując, że niecka ulega zniszczeniu w znacznie krótszym czasie.

Funkcjonalne i estetyczne projekty

Nasze baseny ogrodowe powstają w oparciu o przemyślane i funkcjonalne projekty, gwarantujące bezpieczeństwo podczas kąpieli. Dbamy o odpowiednią ilość schodów wyposażonych w powierzchnię antypoślizgową oraz o ich dogodną lokalizację, a także o maksymalne wykorzystanie powierzchni pływackiej bez zbędnych elementów.

Konkurencyjne ceny

Zapewniamy konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości oferowanych produktów. Jako producent basenów poliestrowych proponujemy bardzo atrakcyjny cennik. Oferujemy ceny niezawierające marż.

 

 

Zapraszamy do kontaktu :

KOWALKO - BASENY OGRODOWE

 

Telefon :

660 344 073

Email : kontakt@basenykowalko.com

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2012 BASENY KOWALKO. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by: netkmpl studio